planavimo diena

Planavimo diena

Jau tapo tradicija, kad prasidedant naujiems mokslo metams mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniams vyksta Planavimo diena.

Patys mažiausieji mokinukai šią dieną pradėjo Ryto ratu „Mes klasės draugai“, kiti mokiniai – ,,Mes vėl kartu“. Planavimo dieną mokiniai dalijosi vasaros įspūdžiais, priėmė klasės susitarimus, vieni susipažino, kiti pakartojo mokinio taisykles, išklausė saugaus elgesio mokykloje, gatvėje, kelionėje į mokyklą ir atgal, prie vandens telkinių instruktažus, nusimatė mokslo metų lūkesčius, žaidė komandinius žaidimus.

Ketvirtokų Emos, Lėjos ir Domo mintys po šios dienos: “Labai laukiau šios dienos ir mokslų“, “Sužinojau, kas yra vertybės ir kaip jas supranta mūsų klasės vaikai“, “Turim taisykles ir lūkesčius“.

Mokytoja Dalė