Respublikiniame vertėjų ir iliustracijų konkurse ,,Tavo žvilgsnis"
Donata 0 Comments

Respublikinis vertėjų ir iliustracijų konkursas ,,Tavo žvilgsnis” 

Šiais mokslo metais  kovo mėnesį dešimt  ,,Vyturio” progimnazijos  mokinių dalyvavo Respublikiniame vertėjų ir iliustracijų konkurse ,,Tavo žvilgsnis” . Dalyviai išbandė jėgas versdami tekstus iš anglų, rusų ir vokiečių kalbų, o viena mokinė nusprendė tekstą iliustruoti. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokinių kruopštus darbas, įtaigus ir sklandus minčių reiškimas buvo pastebėtas ir įvertintas. Nugalėtojai-diplomantai:
Armandas Sluoksnaitis 5d (ruošė mokytoja  A. Vilimienė),
Ugnė Januškevičiūtė 5d ( A. Vilimienė),
Kamilė Čiraitė 5d  (A. Vilimienė),
Evita Ivickaitė 6d (A. Andriukaitienė),
Aurėja Kaluinaitė  8b (A. Andriukaitienė),
Urtė Kisieliūtė 7d (V. Bagdonaitė).
Džestina Navickaitė 7b (J. Skikienė).

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds