Rudeninių lapų diena
Donata 0 Comments

Rudeninių lapų diena

Taip 2c klasėje pavadinome spalio 23 – iąją, nes į tos dienos visas veiklas įtraukėme rudeniu kvepiančius lapus. Per lietuvių kalbos pamoką lapai mums padėjo įtvirtinti balsių i – y tarimą ir rašybą. Per matematikos pamoką iš lapų visai netikėtai sudėliojome trispalvę, kuri, kaip tikimės, padės mums greičiau įsiminti 3 atimties veiksmo komponentus (turinys, atėminys, skirtumas). Per fizinio ugdymo pamoką žaidėme estafetes su rudeniniais lapais. O per muziką, pasitelkę lapus, kūrėme ritminius pratimus bei juos plojome. Dieną užbaigėme klasės draugo Manto gimtadieniu, o gimtadieninius palinkėjimus jam užrašėme ant … klevo lapų.                                                                                                Taigi, rudeniu dvelkiantys lapai nuspalvino mūsų pirmadienio veiklas visai kitokiomis spalvomis.

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds