socialiai atsakingo elgesio ugdymo mokymai
Donata 0 Comments

Ruošiamės socialiai atsakingo elgesio ugdymui

Laukdami mokinių, ,,Vyturio“ progimnazijos mokytojai mokosi ir su pozityviomis emocijomis laukia sugrįžtant mokinukų. MSG (mokymosi ir supervizijų grupės) susitikimas prasidėjo tema “Draugystė su knyga”. Bibliotekininkė Raimonda ne tik supažindino su perskaitytomis knygomis, bet ir pasidalino mintimis, kaip jas pritaikyti klasės valandėlėse, ko neklausinėti, kad mokiniai jaustųsi jaukiai, nepatirtų patyčių. Juk ne kiekvienas turi galimybę keliauti, aplankyti tolimas šalis. Tad geriau aptarti gerus darbus, linksmus nuotykius. Direktorės pavaduotoja ugdymosi pagalbai Inga supažindino su 2023-2024 m. m. pagrindinėmis OPKUS plano veiklomis. Priminė vieną iš pozityvaus elgesio skatinimo formų-spalvomis. Žalieji, nekeliantys jokių rūpesčių, geltonieji-kuriems reikia šiek tiek pagalbos ir raudonieji, kuriems pagalbos ir dėmesio reikia daugiausiai. Mokyklos siekiamybė, kad žalios spalvos būtų daugiausiai. Buvo apžvelgta, kaip veiksime, kad per mokslo metus turėtume socialiai atsakingo vaiko elgesio (SAVE) ugdymo modelį, kokie numatomi susitarimai, veiklos planas. Grupės atliko užduotis “Vertybės, kurios gyvena mokykloje” ir savo darbo rezultatus pristatė. Susitikimas baigėsi pozityviai originaliu būdu linkint vieni kitiems, rašant komplimentus ir gerus žodžius.

 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds