,,Rūšiuokime teisingai”

1a klasės mokiniai vasario pirmą dieną nuotoliu  dalyvavo pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamoje „Žaliojo raštingumo“ paskaitoje ,,Rūšiuokime teisingai”. Mokiniai pasitikrino savo žinias, prisiminė iš ko gali būti pagamintos pakuotės, išgirdo patarimų, kaip jas rūšiuoti.

Dienos pabaigoje ieškodami atsakymo į klausimą „Kas nutiko citrinoms?“ išsiaiškino, jog vanduo yra svarbus augalui, žmogui, gyvūnams, visam pasauliui. Mokyklos laboratorijoje atliko bandymus ir stebėjimus. Eksperimentuodami nustatė, kad vanduo gali būti skystos, kietos ir dujinės būsenos.  Panaudoję ledo kubelį išsiaiškino, kad vanduo tiek kietosios, tiek skystosios būsenos yra bekvapis, bespalvis, beskonis. Kiek džiaugsmo mėgintuvėlyje pasigaminti savo debesį arba savo lietų!

Mokytoja Vita.