„Skamba varpeliai nakčia – Kalėdos jau čia!“

„Skamba varpeliai nakčia – Kalėdos jau čia!“

Gruodžio 22 d. visose pirmose klasėse vyko integralaus ugdymo STEAM diena „Skamba varpeliai nakčia – Kalėdos jau čia!“

Per pirmąją pamoką visi pirmokai žiūrėjo mokyklos vyresniųjų klasių mokinių paruoštą spektaklį „Vilties angelas“, vėliau klasėse atliko įvairias veiklas.

1a klasės mokiniai išsiaiškino, kaip žmonės ruošiasi Kūčioms ir Kalėdoms, prisiminė tradicijas, būrėsi su kūčiukais ir pasigamino Kalėdinę dekoraciją: devynis kartus matavo, dešimtą kirpo, klijavo. Prisiminė, kas pirmokams padeda mokykloje ir juos apdovanojo savo margintais meduoliukais.

1b mokiniai atliko Kalėdinės kojinės užduotis: sprendė įvairias logines užduotis, dainavo išmoktą dainelę apie žiemą, susipažinę su Kūčių vakaro burtais, išsibūrė, kokie jiems bus ateinantys metai, naudodami SMART bitutes braižė apskritimus, kurie vėliau virto eglutės žaisliukais.

1c klasė skaitė Kalėdų senelio laišką ir iššifravo jo užkoduotą sakinį, komandose žaidė wordwall žaidimus. Atlikus visas užduotėles, vaikų laukė Staigmenų maišas.

1d mokiniai gamino Kalėdinį sveikinimo atviruką artimiausiems žmonėms, atliko linksmas užduotis, džiaugėsi Kalėdų senelio klasėje paliktomis dovanomis.

Visose klasėse buvo daug apsikabinimų ir linkėjimų.

Mokytojos Vita, Gražina, Ingrida ir Gita