Snaigių diena su STEAM elementais
Donata 0 Comments

Snaigių diena su STEAM elementais

Grįžę po atostogų, sausio 9 dieną 1a klasės mokiniai sveikino vienas kitą su Naujais metais ir pasidžiaugė sulaukę gražios žiemos. Stebint aplinką lauke kilo klausimas. Iš ko padarytas sniegas? Pirmokai pažiūrėję mokomąjį filmuką sužinojo apie snaiges, kaip jos atsiranda, kokių yra formų ir net kokiai temperatūrai esant snaigės būna gražiausios! Vėliau mokiniai miklino rankeles. Pagal duotas schemas iš zefyriukų ir pagaliukų konstravo snaiges. Dar pirmokai skaitė apie žiemos rūstybes ir sužinojo, kokie pavojai tyko šiuo metų laiku, kaip saugiai elgtis ant ledo. Dieną vainikavo pagal receptą iš sniego ir pasirinkto skonio sirupo pasigamintas šerbetas. Patikėsit ar ne, bet buvo laaabai skanu! 

Mokytoja Vita. 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds