STEAM diena „Apšvieskime Kalėdas“.
Donata 0 Comments

STEAM diena „Apšvieskime Kalėdas“.

Prieš Kalėdas trečių klasių mokiniai turėjo integralaus ugdymo dieną “Apšvieskime Kalėdas“. Kaip gali švytėti Kalėdos? Leidomės į trumpą kelionę link miesto Kalėdinės eglutės. Smalsu visiems kartu pamatyti eglę anksti rytą, kai dar tamsu. Išvydome tikrą jos grožį – nuostabų švytėjimą. Grįžę skubėjome į laboratoriją, kur vyko Giliuko akademijos edukacinis užsiėmimas „Išradimas, pakeitęs gyvenimą – elektra“. Čia su akademijos edukatore patys turėjome pasigaminti švytinčias eglutes. Užduotis nelengva – sujungti elektros grandinę taip, kad ji veiktų, ir pačių pasigamintos eglutės lemputė įsižiebtų. Teko susikaupti ir labai atsakingai atlikti kiekvieną užduoties žingsnelį. Buvo smagu, kai visų eglutės sušvito. Ši staigmena dar keliaus ir į visų mūsų namus ir papuoš Kalėdų vakarą. Dienos veiklos tęsėsi klasėse. Čia skaitėme Kalėdų dvasios pripildytą Rebekos Unos istoriją „Pirmasis berniukas“. Žavėjomės Nikolo ir Pijaus gerais darbais. Dalinomės įspūdžiais ir svarstėme, kaip mums pradžiuginti artimą, dalintis gerumu. Į įdomią veiklą pakvietė kalėdiniai žaisliukai su matematinėmis užduotimis. Dirbome iš peties, siekdami atsakingai ir nepriekaištingai įveikti užduotis. Jei pavyks, galėsiu pagelbėti draugui. Štai kaip dalinamas gerumas. Dar viena šios dienos veikla – Kalėdinių atvirukų gaminimas, mūsų klases pavertė ypatingomis dirbtuvėmis. Turėjome pasitelkti savo vaizduotę ir leistis į kūrybinę kelionę. Rezultatas džiugino, nes kiekvienas atvirukas buvo savitas, originalus ir netikėtas. Rytoj šie atvirukai su gražiausiais, šilčiausiais linkėjimais pasieks mūsų brangiausius artimuosius ir geriausius draugus.

Mes visiems linkime ateinančių gražių, jaukių ir švytinčių Kalėdų!

Trečių klasių mokiniai

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds