STEAM diena „Kalėdos – stebuklų metas“ 2-ose klasėse
Donata 0 Comments

STEAM diena „Kalėdos – stebuklų metas“ 2-ose klasėse

Gruodžio 19 – 21 dienomis 2 – ose klasėse vyko integralaus ugdymo STEAM diena „Kalėdos – stebuklų metas“. Antrokai stebėjo šešėlių teatro spektaklį „Baltos pasakos“ pagal Hanso Kristiano Anderseno kalėdines pasakas: „Mergaitė su degtukais“, „Eglutė“, „Senis Besmegenis“. Šiame šviesą ir gerumą skleidžiančiame spektaklyje mokiniai turėjo galimybę pamatyti lietuvių ir kitų Europos tautų karpinių iš popieriaus tradicijas, pažvelgti į šventę kitaip. Juk kiekvienas šventę suprantame savaip. Mokiniai prisipažino, kad daugelis jų nebuvo matę šešėlių teatro spektaklio. Paskui antrokai iš popieriaus gamino kalėdinę puošmeną – eglutę. O tam, kad darbas pavyktų, reikėjo ne tik kūrybiškumo, kantrybės, bet ir geometrinių žinių. Ko gero, įdomiausia ir daugiausiai emocijų sulaukusi dienos dalis ta, kai turėjome pasitelkti inžinerinį sumanumą ir pagaminti projektorius, o paskui ėjome į mokyklos rūsį išbandyti, kaip mums pavyko. Kai kuriems vaikams puikiai pavyko sukurti šešėlius ir taip ant sienų atgimė H. K. Anderseno kalėdinių pasakų veikėjai. Stebėdami stebuklingus, įspūdį keliančius šešėlių ir šviesos vaizdus, su mokiniais aiškinomės, ko reikia, kad išgautume šešėlį. Dienos veiklas užbaigėme daina „Baltos baltos Kalėdos“ pasitelkdami kūno perkusiją.

Baigiantis dienos veikloms antrokai labai nudžiugo. Juk už lango pradėjo smarkiai snigti! Argi tai ne stebuklas?

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds