Sudalyvavome projekte ,,Atgal į mokyklą“
Donata 0 Comments

Sudalyvavome projekte ,,Atgal į mokyklą“

,,Atgal į mokyklą“- visos ES mastu vykdomas, jau tradiciniu tapęs, projektas, kurį nuo 2013m. kasmet įgyvendina ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija bendradarbiaudama su kitomis valstybės institucijomis. Šios iniciatyvos metu diplomatai ir kiti valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamokas apie Europos Sąjungą. Ir Lietuvos narystę joje. (Projektas „Atgal į mokyklą“ | Lietuva Europos Sąjungoje | Lietuva Europos Sąjungoje | Lietuva regione ir pasaulyje | Užsienio politika | Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija (urm.lt)). Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos atstovo balandžio 17d. sulaukėme ir mes. Su 7 ir 8 kl. mokiniais susitiko buvęs vyturietis Augenis Vadluga, kuris ne tik padidino mokinių žinių apie ES bagažą, bet ir papasakojo, ko reikia norint tapti diplomatu.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds