Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“
Donata 0 Comments

Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

2c klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“, kurio tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas.

Per lietuvių kalbos pamokas trumpai aptarėme E. Daciūtės kūrybą. Mokiniai dalijosi, kokias šios rašytojos knygas jau yra skaitę, kuo jos buvo įdomios, ar rekomenduotų klasės draugams. Paskui apžvelgėme E. Daciūtės knygą „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“. Kadangi tai paveikslėlių knyga (iliustravo Aušra Kiudulaitė), tai knygą skaitėme stebėdami iliustracijas. Vėliau aptarėme pagrindinius knygos veikėjus – katiną ir tulpę. Po trumpos knygos analizės mokiniai buvo pakviesti prisijungti prie interaktyvios viktorinos per Kahoot platformą. Emocijų tikrai netrūko, o ir mokinių rezultatai buvo išties geri. Po pertraukos visų laukė kūrybinė užduotis – pavaizduoti katino ir tulpės draugystę. Dvi pamokos pralėkė greitai ir labai prasmingai. Šią knygą siūlome perskaityti ir kitiems progimnazijos pradinukams.

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds