gaisro gesinimas

Ugniagesiai mokykloje

Išaušusi rugpjūčio 24 diena į ,,Vyturio“ progimnaziją, po vasaros atostogų grįžusius mokytojus pasitiko lietingu oru.  Bet mokykloje vyravo smagus šurmulys: sugrįžę mokytojai dalinosi prabėgusių atostogų įspūdžiais, kvepėjo kava….

Smagų suėjimą ,,nutraukė“ mokyklos kieme pasirodę Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai. Darbuotojai išskubėjo į mokyklos kiemą, čia vyko praktiniai mokymai – kaip naudotis gesintuvu.  Visi kantriai, veidus kutenant lietučiui, klausėsi ugniagesių instruktažo, o po to patys drąsiausi ir smalsiausi susikovė su liepsnomis. Netrūko smagios ir įtemptos, kai kuriais atvejais, trumpos kovos su ugnimi, o taip pat su savo emocijomis bei atsiradusiu vidiniu jauduliu. Patiko ir žiūrovams, kurie negailėjo komentarų, patarimų ir gausių aplodismentų savo kolegoms išbandžiusiems ugnies iššūkį.

Nuoširdus ačiū Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiams padėjusiems mokymuose ir visiems mokyklos darbuotojams dalyvavusiems juose.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymo aprūpinimui Ramūnas Džiūvė