,,Vaško žvakelės liejimas”
Donata 0 Comments

,,Vaško žvakelės liejimas”

Gruodžio 12 dienos vakarą 2b klasės mokiniai kartu su tėveliais dalyvavo edukacijoje ,,Vaško žvakelės liejimas”. Šią edukaciją pravedė 2b klasės mokinio Adamo tėtis Vaidas. Kadangi tėtis Vaidas yra bitininkas, tai visus supažindino ne tik su bitučių gyvenimu, bet ir pamokė pasigaminti vaškinę žvakelę. Vakaro metu susipažinome su vienu seniausių amatų – natūralaus bičių vaško žvakelių liejimu. Prisiminėme, kad žvakės siūlas vadinamas dagtimi. Gaminome medumi kvepiančias vaško žvakeles šiuolaikišku būdu – su silikoninėmis formomis. O formos buvo įvairios – pelėdžiukas, šuniukas, nameliukas, angeliukas, gėlytės… Programos metu mėgavomės bičių vaško kvapu. Pavakaroję ir nešini žvakelėmis į namus išsinešėme gabalėlį šviesos, gerumo ir meilės. O kaip gera ir miela kurti gerumo žvakelę kartu su pačiais brangiausiais žmonėmis…

Mokytoja Dalė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds