3c ir 3 d klasių mokiniai gegužės 10 d. keliavo į Vikingų kaimą “gyvosios“ istorijos pamoką po atviru
Donata 0 Comments

Vikingų kaime “gyvosios“ istorijos pamoka

3c ir 3d klasių mokiniai gegužės 10 dieną keliavo į Vikingų kaimą “gyvosios“ istorijos pamoką po atviru dangumi. Trečiokai dalyvavo edukacinėje programoje „Senovės baltų gyvensena“. Nors dangus tądien nelepino saulute, bet neišgąsdino ir lietus. Mokiniai susipažino su senovinio žmogaus racionu, kas buvo auginama, kuo mito, kokius javus augino. Savo rankomis išsiminkė ir išsikepė senovinius paplotėlius bei blynus, kuriuos pasigardino tuo metu naudotais pagardais, rinko žoleles, ruošė arbatą, žolynėliais puošė stalą. Kaip niekada buvo skanūs pačių pasigaminti valgiai. Vėliau mokiniai susipažino su to meto kario apranga, ginkluote, gyvenimo būdu. Teko pasimatuoti visą kario amuniciją, pasimokyti naudotis to meto ginklais, net pasijusti „Senovinio kario“ kailyje. Reikėjo susikaupti, galvoti ir būti drausmingais. Po edukacijos visi kepė dešreles, vaišinosi skanėstais, smagiai leido laiką gamtoje. Viskas buvo nauja, nepatirta, todėl įdomu, smagu ir įsimintina.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds