Kalbos atveria duris
Donata 0 Comments

Viktorina „Kalbos atveria duris“.

Rugsėjo 29 d. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje vyko 8-tų klasių mokinių viktorina „Kalbos atveria duris“, skirta Europos kalbų dienai paminėti.
 Renginyje dalyvavo ir mūsų progimnazijos komanda, kurią sudarė 8a klasės mokiniai Jokūbas, Martynas, Vytautas ir Elinga. Suburtos komandos užduotis buvo ne tik atstovauti mokyklą, bet ir kūrybiškai pristatyti pasirinktą Europos šalį, parengti užduotį/klausimą kitoms dalyvaujančioms komandoms. 
Visus susirinkusius pasveikino ir sėkmės palinkėjo gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė. Viktorinos metu mokiniai stebėjo kitų mokyklų pristatymus, atliko įvairaus formato užduotis apie Europos šalių kalbas, vaišinosi skanėstais, apžiūrėjo mokyklą, bendravo su bendraamžiais iš kitų mokyklų.
Vertinimo komisijos sprendimu mūsų komanda buvo apdovanota už kūrybiškiausią prisistatymą. 
Mokytoja Jolanta

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds