atass 0 Comments

Virtuali pamoka istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje

Panevėžio „Vyturio“ 4d klasės mokiniai netradiciškai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Jie svečiavosi istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune, kurioje su istoriku Gediminu diskutavo: kas yra jaunasis pilietis, ar ketvirtokai gali būti jaunaisiais piliečiais, kokias veiklas jie galėtų atlikti?

Virtualioje pamokoje mokiniai sužinojo naujų faktų apie pagrindinius Lietuvos valstybės simbolius – herbą, himną ir tautinę vėliavą, jų atsiradimo istoriją ir reikšmę.

Ketvirtokai aktyviai diskutavo apie šių simbolių naudojimą kasdienybėje bei oficialiomis progomis, tobulino praktinius įgūdžius: kaip elgtis skambant Lietuvos valstybės himnui, kaip pagerbti valstybinę vėliavą ar kokiomis dienomis reikia iškelti trispalvę. Buvo įdomu sužinoti ir apie istorinę Lietuvos valstybės vėliavą su Vyčiu.

Ypač smagiai mokiniai atliko praktinę užduotį – virtualiu būdu sudėliojo tautišką giesmę.

Dėlionė ne tik padėjo prisiminti himno žodžius, bet ir skatino pagalvoti apie tokių sąvokų, kaip „Tėvynė“, „dorybė“, „nauda“ reikšmę šiandieniniame gyvenime.

Ketvirtokams pamoka neprailgo, nes buvo įdomu, naudinga ir smagu!

Mokytoja Laimutė Giniotienė
Skaitykite Aina.lt https://aina.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds