stovykla
Donata 0 Comments

,,Vyturio“ penktokai laikosi tradicijų…

Mūsų mokyklos mokytojai bei mokiniai visada ieško galimybių mokytis taip, kad būtų įdomu. Viena jų –  penktokų adaptacinė stovykla ,,Žengiu į 5-tą klasę“, kur ir šiais metais dvi dienas praleido beveik visi ,,Vyturio“ progimnazijos penktokai.

Kitoks mokymasis prasidėjo rugsėjo 4 d. rytą žygiu pėsčiomis į Berčiūnuose esančią ateitininkų stovyklą. Penktokai susipažino su kartu keliaujančiais mokytojais, vertino savo fizines galimybes, matavo ištvermę…

Pasiekus stovyklą kai kuriems norėjosi tik kristi ant lovos ir valgyti tėvelių įdėtus skanėstus. Tačiau ilsėtis nebuvo kada, nes laukė gardūs pietūs ir daugybė veiklų: užsiėmimai su šauliais, medikais (pirmos pagalbos teikimo pratybos), komandos formavimo užduotys su soc. pedagoge Inga ir psichologe Rasa, mokytojos Ingridos ir bibliotekininkės Raimondos parengtas žaidimas, mokytojo Jono organizuotos sportinės veiklos…

 Po gardžios vakarienės teko stabtelėti ir pasižiūrėti į save įdėmiau – identifikuoti, kur penktokai stiprūs, kur reikia pasitempti. Saulelei keliaujant vakarop visi susėdo prie draugiškumo laužo, šoko diskotekoje, valgė kruasanus užgerdami kvapnia arbata. O tada jau labos nakties…

Kad ir koks saldus buvo miegelis, labai jau greitai išaušo rytas, o kartu su juo į stovyklą atvyko fizinio ugdymo mokytoja Brigita, visus pažadinusi bendrai mankštai. 

Po mankštos pavalgę gardžios košės, ,,vyturiečiai“ vėl kibo į mokslus ir aktyvias veiklas: gvildeno įdomiąją matematiką su mokytoja Liuse, įveikė sportines rungtis, parengtas mokytojo Šarūno. Taip pat įdomu buvo ir  edukacijoje ,,Aš ir kitas Aš“ su vilniečiu Andriumi Guginiu.

Gamta padovanojo nuostabų orą, patys susikūrėme puikią nuotaiką, o dabar grįžtame į mokslus mokykloje pilni įspūdžių ir nusiteikimo siekti geriausių sau rezultatų. Tradicijų nesulaužėme.

Mokytojos Oksana ir Gitana

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds