rugsėjo pirmoji
Donata 0 Comments

„Vyturio“ Rugsėjo 1-oji!

Šventinė nuotaika  mokytojų širdyse, mamyčių ir tėvelių šypsenose, kiek sutrikusių mokinių žvilgsniuose, bet drąsiuose jų žingsniuose. O kaipgi kitaip! Juk mokytojai jau ne vieną savaitę laukia visų grįžtančiųjų į klases, ruošiasi, darbuojasi, kad grįžusiems po vasaros būtų jauku, patogu ir gera! Taip prasideda mokslo metų naujas ratas.

Susirinkusią „Vyturio“ bendruomenę pasveikino direktorė V. Dziuričienė, linkėdama sėkmingos mokslo ir žinių kelionės,  kurios metu mokytojai parodys savo ugdytiniams kelią, išmokys naudotis mokslo ir žinių „žemėlapiais“. Šiltais plojimais buvo palydėtas mero R. M. Račkausko atsiųstas sveikinimas. Renginio viešnia A. Bagdanskienė iš Panevėžio švietimo skyriaus palinkėjo visiems gerų ir įdomių  mokslo metų.

Išlaikydamas „Vyturio“ tradicijas mokytojas R. Masilionis paragino visus sugiedoti „Tautišką giesmę“. Smagią nuotaiką sukūrė ir muzikinė programa, kurią atliko mažieji vyturiečiai, vadovaujami mokytojų V. Lapėnienės ir G. Petraičio.

Užsispyrimo siekiant tikslų, pasitikėjimo savo jėgomis ir  nepasiduoti jokiems sunkumas!

Mokytojos Aušra ir Ingrida

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds