XX žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynėse
Donata 0 Comments

„XX žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynės“ 

Lapkričio 8 dieną su 8b klase lankėmės “Kalnapilio arenoje” ten vykusiose “XX žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynėse” ir palaikėme Panevėžio “Šviesos” ugdymo centro sportininkus. Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos prezidentas G. Nausėda ir Panevėžio meras R. M. Račkauskas. Laikas praleistas arenoje pilnas įspūdžių, empatijos, tolerancijos, pilietiškumo ir kantrybės pamokų. Žmonės su protine ir fizine negalia gyvena šalia mūsų ir mes esame šalia jų. Jie moko mus paprastų, o ne įsivaizduojamų vertybių: nuoširdumo, atjautos ir jautrumo.
 
Mokytoja Rima

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds