Žaižaruoja ,,Sidabrinis obuolys“

Žaižaruoja ,,Sidabrinis obuolys“

Senovės kinų mąstytojas Konfucijus yra pasakęs: „Parodyk man ir aš prisiminsiu, leisk man padaryti ir aš suprasiu“.

Gražia tradicija tapęs „Sidabrinis obuolys“ – akimirka, kada visi vyturiečiai, pasitelkę kūrybiškumą, išradingumą, bendradarbiavimą patys kuria įžangą į gražiausias metų šventes!

Viskas prasideda bendrai išsirinkus šventės idėją. Šiais metais buvo nuspręsta keliauti į spalvingą, magišką W. Disnėjaus filmų pasaulį.  Penktokai neatsispyrė  filmams: „Keistas pasaulis“, „Išvirkščias pasaulis“,  „Zootropolis“.

Šeštokai į sceną žengė  „ Zootopijos“, „ Monstrų universiteto“, „Batuoto katino“ ir „Disnėjaus  Kalėdų“ motyvais.

Septintokai mus stebino geru savo humoro jausmu ir puikiai atsiskleidė vaidindami scenas iš filmų: „La Troškinys“, „Moana“, „Zootropolis“, „Piteris Penas“. Vyriausieji vyturiečiai džiugino filmų ,,Pelenė“, ,,Aladinas ir stebuklinga lempa“, ,,Monstrų universitetas“ interpretacijomis.

Progimnazijos direktorė V Dziuričienė padėkojo visų klasių mokiniams už padovanotą galimybę visiems prieš šventes pakeliauti po W.Disnėjaus filmų pasaulį.

Mokytojos Gitana,Vilanda ir Aušra